154. Podzimní partie od Dědkova mlýna

Autor: B. Karas

signováno vpravo dole, na reversu autorský popis, původní blondel rám poškozen.
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 86 cm, výška: 70 cm, rámování: 83 x 96 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 20.06.2019 22:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč