Podzimní partie od Dědkov

Autor: B. Karas

signováno vpravo dole, na reversu autorský popis, původní blondel rám, oděrky
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 86 cm, výška: 70 cm, rámování: 83 x 96 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.09.2018 20:46

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč