162. Podzimní partie od Dědkov

Autor: B. Karas

signováno vpravo dole, na reversu autorský popis, původní blondel rám, oděrky
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 86 cm, výška: 70 cm, rámování: 83 x 96 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.09.2018 20:46

Aktuální cena: 1 400 Kč

Zbývá: 3d 5h 0m 51s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (4)

částkapříhoz
1 400 Kč19.9.2018 09:42:08 (limit 18.9.2018 16:01:24)
1 300 Kč19.9.2018 09:42:08 (limit 19.9.2018 09:42:08)
1 100 Kč13.9.2018 20:57:36
1 000 Kč10.9.2018 20:31:28