1378. Na rybníce
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole autorské věnování, paspartováno, zaskleno, mírně zvlněný papír
Technika: kombinovaná technika, datace: 1970
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm, rámování: 35 x 45
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 21:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč