14. Orba
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, nerámováno
Technika: litografie, datace: 1956
Šířka: 44 cm, výška: 29 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 10.05.2021 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč