Napájení

Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, volný list
Technika: litografie
Šířka: 17 cm, výška: 25 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 21:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč