206. Krajina
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 54 cm, výška: 36 cm, rámování: 55 x 71 cm
Konec dražby: 06.11.2018 21:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč