Milenci s koňmi

Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 24,5 cm, rámování: volně

Konec dražby: 06.11.2018 18:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč