3 ks Litografií

Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)

od 9,5 x 14 do 20 x 27 cm, volné listy, dva signované
Technika: litografie

Konec dražby: 08.11.2021 22:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč