246. 3 ks Litografií
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
od 9,5 x 14 do 20 x 27 cm, volné listy, dva signované
Technika: litografie
Konec dražby: 08.11.2021 22:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč