331. Krávy na pastvě
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 41 cm, výška: 38 cm, rámování: 51 x 54 cm
Konec dražby: 07.04.2020 22:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč