37. Koňský povoz
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1936
Šířka: 46 cm, výška: 39 cm, rámování: 56 x 63 cm
Konec dražby: 12.07.2022 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč