7. Povoz
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1953
Šířka: 39 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 35,5 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2023 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč