77. K mým sedmdesátinám
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie, datace: 1962
Šířka: 15 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 35 x 31 cm
Konec dražby: 07.06.2022 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč