82. Zimní sáňe
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 14 cm, výška: 10 cm, rámování: 33 x 24 cm
Konec dražby: 10.08.2021 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč