Dva koně

Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)

signováno vlevo dole tužkou, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 27 cm, rámování: 42 x 59 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.01.2019 21:16

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč