143. Boučkův statek na Malé Skále
Autor: Arno Nauman
(1887 Hoříněves - 1959 Praha)
signováno tužkou vpravo dole
Šířka: 21,5 cm, výška: 15,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč