Boučkův statek na Malé Skále

Autor: Arno Nauman
(1887 Hoříněves - 1959 Praha)

signováno tužkou vpravo dole
Šířka: 21,5 cm, výška: 15,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.12.2018 20:26

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč