157. Haná s Kosířem
Autor: Arno Nauman
(1887 Hoříněves - 1959 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 31,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 37,5 x 43,5 cm
Konec dražby: 13.12.2018 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč