538. Muž se stromem

Autor: Arno Nauman
(1887 Hoříněves - 1959 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 11 cm, rámování: 19 x 29,5 cm

Konec dražby: 10.02.2020 19:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč