Cestou z pole

Autor: Arno Nauman
(1887 Hoříněves - 1959 Praha)

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole číslováno 9/54, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 17,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 24 x 28 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč