228. Na venkově před bouří
Autor: Vladimír Pukl
(1896 Dobromilice - 1970 Olomouc)
Vlevo dole je autorův monogram VP. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 24 cm, výška: 18 cm, rámování: 34 x 44 cm
Konec dražby: 22.06.2022 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč