212. Tichá Svitava
Autor: Vlastimil Strašil
(1923 Klobouky u Brna - ?)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce, datace: 1988
Šířka: 80 cm, výška: 55 cm, rámování: 71 x 96 cm
Konec dražby: 06.11.2018 21:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč