1. Vašek
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, získáno přímo od autora, zezadu autorský list s poznámkami, tyto návrhy byly odměněny v soutěži ke 100. výročí Národního divadla.
Technika: tempera, datace: 1981
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm, rámování: volný list
Stav: vynikající
Konec dražby: 03.03.2020 20:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč