10. Srdce I.

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 29 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 03.03.2020 20:09 SEČ

Zbývá: 3d 21h 19m 21s

Vyvolávací cena: 700 Kč