12. Koprivštica v Bulharsku
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, materiál: volný list, datace: 1978
Šířka: 43 cm, výška: 31 cm
Konec dražby: 13.05.2019 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč