12. Srdce III.
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 28 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 03.03.2020 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč