16. Lidské příběhy

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 1975
Šířka: 32 cm, výška: 44 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.05.2019 20:20

Zbývá: 17d 17h 53m 47s

Vyvolávací cena: 650 Kč