169. Náměstí v Německu
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vpravo dole
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč