Římské povídky - Žárlivost

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 31 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 03.03.2020 20:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč