2. Vajíčková rodina

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

signováno vpravo dole, získáno přímo od autora, pochází z návrhů na velikonoční známku z roku 2004, doplněno autorským textem
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 2004
Šířka: 27 cm, výška: 17,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 03.03.2020 20:01 SEČ

Zbývá: 3d 21h 37m 0s

Vyvolávací cena: 450 Kč