203. Pištec
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
návrh na ilustraci do časopisu Playboy, získáno přímo od autora, signováno uprostřed dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: kolem roku 2000
Rámování: volný list
Stav: vynikající
Konec dražby: 12.12.2018 21:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč