22. Návhr ilustrace knihy
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: perokresba
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.05.2019 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč