24. Návrh ilustrace ke knize

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: perokresba
Šířka: 26,5 cm, výška: 36,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.05.2019 20:28

Zbývá: 17d 18h 42m 40s

Vyvolávací cena: 450 Kč