242. New York
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno a datováno v pravo dole
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 20 cm, rámování: volně
Konec dražby: 12.12.2018 22:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč