242. New York

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

signováno a datováno v pravo dole
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 20 cm, rámování: volně

Konec dražby: 12.12.2018 22:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč