243. Návrh na známku 2004
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vpravo dole, návrh známky pro Českou poštu
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 2003
Šířka: 21 cm, výška: 27 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 22:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč