Pexeso - 2 kusy

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

návrh na pexeso 2 x 16 karet, dva listy, signováno vpravo dole
Šířka: 29,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.05.2019 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč