26. Pexeso - 2 kusy
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
návrh na pexeso 2 x 16 karet, dva listy, signováno vpravo dole
Šířka: 29,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.05.2019 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč