27. Svatý Václav
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: tempera
Šířka: 31,5 cm, výška: 27 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 03.03.2020 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč