3. Necudnosti

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

signováno vpravo dole, návrh na ilustraci do časopisu, získáno přimo od autora
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: kolem roku 1995
Šířka: 16 cm, výška: 31 cm, rámování: volný list
Stav: vynikající

Konec dražby: 03.03.2020 20:02 SEČ

Zbývá: 3d 21h 56m 56s

Vyvolávací cena: 650 Kč