30. Koprivštica v Bulharsku
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, materiál: volný list, datace: 1978
Šířka: 43 cm, výška: 31 cm
Konec dražby: 03.03.2020 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč