34. Nevěsta klobouk
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, doplněno o autorský text
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1973
Šířka: 46 cm, výška: 33 cm, rámování: volný list
Stav: vynikající
Konec dražby: 13.05.2019 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč