36. Návrh na známku 2004
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vpravo dole, návrh známky pro Českou poštu
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 2003
Šířka: 21 cm, výška: 27 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.05.2019 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč