38. Srdce I.
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 29 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 10.12.2018 19:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč