4. Pištec

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

návrh na ilustraci do časopisu Playboy, získáno přímo od autora, signováno uprostřed dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: kolem roku 2000
Rámování: volný list
Stav: vynikající

Konec dražby: 03.03.2020 20:03 SEČ

Zbývá: 3d 21h 46m 7s

Vyvolávací cena: 500 Kč