4. Pištec
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
návrh na ilustraci do časopisu Playboy, získáno přímo od autora, signováno uprostřed dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: kolem roku 2000
Rámování: volný list
Stav: vynikající
Konec dražby: 03.03.2020 20:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč