40. Srdce II.
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 29 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.05.2019 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč