42. Kloubouk 12

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 2011
Šířka: 17 cm, výška: 24 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 10.12.2018 19:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč