43. Ilustrace ke knize
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: perokresba
Šířka: 21,5 cm, výška: 33,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 03.03.2020 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč