44. Ilustrace - kanadští indiáni

Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: perokresba
Šířka: 26,5 cm, výška: 37 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 03.03.2020 20:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč