44. Ilustrace - kanadští indiáni
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: perokresba
Šířka: 26,5 cm, výška: 37 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 03.03.2020 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč