44. Pro Playboy
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno uprostřed dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 14 cm, výška: 28 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.05.2019 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč