48. Ilustrace - Slovensko
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vlevo dole
Technika: kresba
Šířka: 17 cm, výška: 23,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 03.03.2020 20:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč