49. Ilustrace pro Playboy
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vpravo dole
Šířka: 22,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 03.03.2020 20:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč